Vishay Dale CMF60220R00FKRE64
CMF60220R00FKRE64
Part No.:
CMF60220R00FKRE64
Datasheet:
CMF60220R00FKRE64.pdf
Description:
RES 220 OHM 1W 1% AXIAL