Vishay Dale CMF6022R000FKEA64
CMF6022R000FKEA64
Part No.:
CMF6022R000FKEA64
Datasheet:
CMF6022R000FKEA64.pdf
Description:
RES 22 OHM 1W 1% AXIAL