Vishay Dale CMF6022R000FKRE64
CMF6022R000FKRE64
Part No.:
CMF6022R000FKRE64
Datasheet:
CMF6022R000FKRE64.pdf
Description:
RES 22 OHM 1W 1% AXIAL