Vishay Dale CMF602K2100FKEA64
CMF602K2100FKEA64
Part No.:
CMF602K2100FKEA64
Datasheet:
CMF602K2100FKEA64.pdf
Description:
RES 2.21K OHM 1W 1% AXIAL