Vishay Dale CMF6030R900FKEA64
CMF6030R900FKEA64
Part No.:
CMF6030R900FKEA64
Datasheet:
CMF6030R900FKEA64.pdf
Description:
RES 30.9 OHM 1W 1% AXIAL