Vishay Dale CMF6030R900FKRE64
CMF6030R900FKRE64
Part No.:
CMF6030R900FKRE64
Datasheet:
CMF6030R900FKRE64.pdf
Description:
RES 30.9 OHM 1W 1% AXIAL