Vishay Dale CMF60330R00FKRE64
CMF60330R00FKRE64
Part No.:
CMF60330R00FKRE64
Datasheet:
CMF60330R00FKRE64.pdf
Description:
RES 330 OHM 1W 1% AXIAL