Vishay Dale CMF6034R800FKEA64
CMF6034R800FKEA64
Part No.:
CMF6034R800FKEA64
Datasheet:
CMF6034R800FKEA64.pdf
Description:
RES 34.8 OHM 1W 1% AXIAL