Vishay Dale CMF6034R800FKRE64
CMF6034R800FKRE64
Part No.:
CMF6034R800FKRE64
Datasheet:
CMF6034R800FKRE64.pdf
Description:
RES 34.8 OHM 1W 1% AXIAL