Vishay Dale CMF6039R000FKEA64
CMF6039R000FKEA64
Part No.:
CMF6039R000FKEA64
Datasheet:
CMF6039R000FKEA64.pdf
Description:
RES 39 OHM 1W 1% AXIAL