Vishay Dale CMF6039R000FKRE64
CMF6039R000FKRE64
Part No.:
CMF6039R000FKRE64
Datasheet:
CMF6039R000FKRE64.pdf
Description:
RES 39 OHM 1W 1% AXIAL