Vishay Dale CMF603K9000GKEA64
CMF603K9000GKEA64
Part No.:
CMF603K9000GKEA64
Datasheet:
CMF603K9000GKEA64.pdf
Description:
RES 3.9K OHM 1W 2% AXIAL