Vishay Dale CMF603K9000GKRE64
CMF603K9000GKRE64
Part No.:
CMF603K9000GKRE64
Datasheet:
CMF603K9000GKRE64.pdf
Description:
RES 3.9K OHM 1W 2% AXIAL