Vishay Dale CMF6047R000FKEA64
CMF6047R000FKEA64
Part No.:
CMF6047R000FKEA64
Datasheet:
CMF6047R000FKEA64.pdf
Description:
RES 47 OHM 1W 1% AXIAL