Vishay Dale CMF6047R000FKRE64
CMF6047R000FKRE64
Part No.:
CMF6047R000FKRE64
Datasheet:
CMF6047R000FKRE64.pdf
Description:
RES 47 OHM 1W 1% AXIAL