Vishay Dale CMF6049R900FKEA64
CMF6049R900FKEA64
Part No.:
CMF6049R900FKEA64
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CMF6049R900FKEA64.pdf
Description:
RES 49.9 OHM 1W 1% AXIAL