Vishay Dale CMF604K3200FKRE64
CMF604K3200FKRE64
Part No.:
CMF604K3200FKRE64
Datasheet:
CMF604K3200FKRE64.pdf
Description:
RES 4.32K OHM 1W 1% AXIAL