Vishay Dale CMF605K6000JNEA64
CMF605K6000JNEA64
Part No.:
CMF605K6000JNEA64
Datasheet:
CMF605K6000JNEA64.pdf
Description:
RES 5.6K OHM 1W 5% AXIAL