Vishay Dale CMF605K6000JNRE64
CMF605K6000JNRE64
Part No.:
CMF605K6000JNRE64
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CMF605K6000JNRE64.pdf
Description:
RES 5.6K OHM 1W 5% AXIAL