Vishay Dale CMF6062R000FKRE64
CMF6062R000FKRE64
Part No.:
CMF6062R000FKRE64
Datasheet:
CMF6062R000FKRE64.pdf
Description:
RES 62 OHM 1W 1% AXIAL