Vishay Dale CMF6064R900FKEA64
CMF6064R900FKEA64
Part No.:
CMF6064R900FKEA64
Datasheet:
CMF6064R900FKEA64.pdf
Description:
RES 64.9 OHM 1W 1% AXIAL