Vishay Dale CMF6064R900FKRE64
CMF6064R900FKRE64
Part No.:
CMF6064R900FKRE64
Datasheet:
CMF6064R900FKRE64.pdf
Description:
RES 64.9 OHM 1W 1% AXIAL