Vishay Dale CMF6068R000FKEA64
CMF6068R000FKEA64
Part No.:
CMF6068R000FKEA64
Datasheet:
CMF6068R000FKEA64.pdf
Description:
RES 68 OHM 1W 1% AXIAL