Vishay Dale CMF6068R000FKRE64
CMF6068R000FKRE64
Part No.:
CMF6068R000FKRE64
Datasheet:
CMF6068R000FKRE64.pdf
Description:
RES 68 OHM 1W 1% AXIAL