Vishay Dale CMF606K0400FKEA64
CMF606K0400FKEA64
Part No.:
CMF606K0400FKEA64
Datasheet:
CMF606K0400FKEA64.pdf
Description:
RES 6.04K OHM 1W 1% AXIAL