Vishay Dale CMF606K0400FKRE64
CMF606K0400FKRE64
Part No.:
CMF606K0400FKRE64
Datasheet:
CMF606K0400FKRE64.pdf
Description:
RES 6.04K OHM 1W 1% AXIAL