Vishay Dale CMF606K8000FKEA64
CMF606K8000FKEA64
Part No.:
CMF606K8000FKEA64
Datasheet:
CMF606K8000FKEA64.pdf
Description:
RES 6.8K OHM 1W 1% AXIAL