Vishay Dale CMF606K8000FKRE64
CMF606K8000FKRE64
Part No.:
CMF606K8000FKRE64
Datasheet:
CMF606K8000FKRE64.pdf
Description:
RES 6.8K OHM 1W 1% AXIAL