Vishay Dale CMF6082R000FKEA64
CMF6082R000FKEA64
Part No.:
CMF6082R000FKEA64
Datasheet:
CMF6082R000FKEA64.pdf
Description:
RES 82 OHM 1W 1% AXIAL