Vishay Dale CMF6082R000FKRE64
CMF6082R000FKRE64
Part No.:
CMF6082R000FKRE64
Datasheet:
CMF6082R000FKRE64.pdf
Description:
RES 82 OHM 1W 1% AXIAL