Vishay Dale CMF6091R000FKRE64
CMF6091R000FKRE64
Part No.:
CMF6091R000FKRE64
Datasheet:
CMF6091R000FKRE64.pdf
Description:
RES 91 OHM 1W 1% AXIAL