Vishay Dale CPR1591R00KE10
CPR1591R00KE10
Part No.:
CPR1591R00KE10
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Radial
Datasheet:
CPR1591R00KE10.pdf
Description:
RES 91 OHM 15W 10% RADIAL