Vishay Dale CPR201R500KE10
CPR201R500KE10
Part No.:
CPR201R500KE10
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Radial
Datasheet:
CPR201R500KE10.pdf
Description:
RES 1.5 OHM 20W 10% RADIAL