Vishay Dale CRCW12181R07FNEK
CRCW12181R07FNEK
Part No.:
CRCW12181R07FNEK
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
1218 (3246 Metric)
Datasheet:
CRCW12181R07FNEK.pdf
Description:
RES SMD 1.07 OHM 1% 1W 1218