Vishay Dale CRCW2512100KDKTHP
CRCW2512100KDKTHP
Part No.:
CRCW2512100KDKTHP
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW2512100KDKTHP.pdf
Description:
RES SMD 100K OHM 0.5% 1W 2512