Vishay Dale CRCW2512100KFKEH
CRCW2512100KFKEH
Part No.:
CRCW2512100KFKEH
Datasheet:
CRCW2512100KFKEH.pdf
Description:
RES SMD 100K OHM 1% 1W 2512