Vishay Dale CRCW2512100RFKEH
CRCW2512100RFKEH
Part No.:
CRCW2512100RFKEH
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW2512100RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 100 OHM 1% 1W 2512