Vishay Dale CRCW2512102KFKEG
CRCW2512102KFKEG
Part No.:
CRCW2512102KFKEG
Datasheet:
CRCW2512102KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 102K OHM 1% 1W 2512