Vishay Dale CRCW2512102RFKEG
CRCW2512102RFKEG
Part No.:
CRCW2512102RFKEG
Datasheet:
CRCW2512102RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 102 OHM 1% 1W 2512