Vishay Dale CRCW2512105RFKEG
CRCW2512105RFKEG
Part No.:
CRCW2512105RFKEG
Datasheet:
CRCW2512105RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 105 OHM 1% 1W 2512