Vishay Dale CRCW2512107KFKEG
CRCW2512107KFKEG
Part No.:
CRCW2512107KFKEG
Datasheet:
CRCW2512107KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 107K OHM 1% 1W 2512