Vishay Dale CRCW2512107KFKEH
CRCW2512107KFKEH
Part No.:
CRCW2512107KFKEH
Datasheet:
CRCW2512107KFKEH.pdf
Description:
RES SMD 107K OHM 1% 1W 2512