Vishay Dale CRCW2512107RFKEG
CRCW2512107RFKEG
Part No.:
CRCW2512107RFKEG
Datasheet:
CRCW2512107RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 107 OHM 1% 1W 2512