Vishay Dale CRCW251210K0FKEH
CRCW251210K0FKEH
Part No.:
CRCW251210K0FKEH
Datasheet:
CRCW251210K0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 10K OHM 1% 1W 2512