Vishay Dale CRCW251210K2FKEG
CRCW251210K2FKEG
Part No.:
CRCW251210K2FKEG
Datasheet:
CRCW251210K2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 10.2K OHM 1% 1W 2512