Vishay Dale CRCW251210K7FKEG
CRCW251210K7FKEG
Part No.:
CRCW251210K7FKEG
Datasheet:
CRCW251210K7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 10.7K OHM 1% 1W 2512