Vishay Dale CRCW251210M0FKEH
CRCW251210M0FKEH
Part No.:
CRCW251210M0FKEH
Datasheet:
CRCW251210M0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 10M OHM 1% 1W 2512