Vishay Dale CRCW251210R0FKEH
CRCW251210R0FKEH
Part No.:
CRCW251210R0FKEH
Datasheet:
CRCW251210R0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 10 OHM 1% 1W 2512