Vishay Dale CRCW251210R2FKEG
CRCW251210R2FKEG
Part No.:
CRCW251210R2FKEG
Datasheet:
CRCW251210R2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 10.2 OHM 1% 1W 2512