Vishay Dale CRCW251210R7FKEG
CRCW251210R7FKEG
Part No.:
CRCW251210R7FKEG
Datasheet:
CRCW251210R7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 10.7 OHM 1% 1W 2512